מגרש או קרקע להשקעה


"עוד שנתיים וילה...."        

קנית קרקע היא בלא ספק השקעת הנדל"ן בעלת הסיכוי לרווח הגבוה ביותר.  מן הצד השני היא עסקה בסיכון גבוה.  בוודאי ראית לא פעם פרסומות שמבטיחות  "קרקע בתהליך הפשרה מתקדם" או "קרקע צמודה לבניה"  "במרקם עירוני", "800% רווח" ואפילו "מסומנת בצהוב".  עם התיאורים המפתים יש גם המון הבטחות כגון "לווי משפטי ואדריכלי עד ההפשרה".  לך, כמו לי, יש המון חלומות שאפשר להגשים עם "ההשקעה של חייך".  האם זה באמת כך ?          

מה אומרים כל שמות הקוד הללו ?  האם אתה יודע לבדוק את הההשקעה ? לנתח את הסיכויים ולהבין את הסיכונים ? האם אתה מסתמך על הבטחות ?  איך תדע מה באמת מוכרים לך ?  .....גם אם הכל נכון, כמה תרוויח ? האם זה כדאי, או שיש השקעה טובה יותר ?            

אם אינך משקיע מנוסה או כריש נדל"ן כנראה שבשלב זה אתה כבר קצת מבולבל, ובצדק. בלא יעוץ מקצועי ואמין תצטרך לקבל את החלטה "האם לקנות ?" על בסיס תקוות וההבטחות שקיבלת.               

אם יש לך עודף כסף זה יכול להיות הימור מענין. במקום טוטו או לוטו.  אולם אם אתה רוצה להשקיע עם סיכוי אמיתי לרווח, זו אינה השיטה.  צריך ללמוד במה בדיוק מדובר ומה הסיכויים שמה שמבטיחים לך יקרה ולקבל החלטות על סמך ידע וניסיון.               

אני מציע לך את הידע והניסיון שצברתי במשך שנים רבות, כדי שגם אתה תוכל לקבל החלטות נכונות עם סיכוי להרוויח.      

 אני מציע לך את הידע והניסיון שצברתי במשך שנים רבות, כדי שגם אתה תוכל לקבל החלטות נכונות עם סיכוי להרוויח.