שיפור מגורים


"בנין חדש"... "עוד חדר"...."סלון ענק"..."מרפסת שמש"... "הפארק קרוב יותר".

לכאורה זה קל ופשוט ורק צריך לבחור את הדירה המתאימה, במיקום המתאים ובתקציב הנכון. אבל האם אתה יודע כמה זה באמת יעלה ?  מה באמת תקבל ?אולי יש דרכים יעילות, בטוחות וזולות יותר להשיג את השיפור שאתה מחפש ?כמו בקנית דירה ראשונה הרגש משחק תפקיד חשוב, אתם צריכים לאהוב את הדירה.  מוכרי דירות מיומנים כמו קבלנים, משווקים ומתווכים יודעים כיצד לגרום לכם ל"התאהב" בדירה, גם אם אינה בדיוק מה שאתם רוצים וצריכים, ולגרום לרגש להפריע לקבלת החלטות נכונה.  אתם עלולים להתעלם משיקולים כבדי משקל ולהגיע לעסקה הרבה פחות טובה ממה שאפשר וממה שרציתם.  חמור מכך, אתם עלולים לקנות דירה שלא ממש רציתם.

אם אתם נזקקים למשכנתא חדשה או נוספת אתם מגדילים את החוב לבנק ויחד איתו את הסיכון.  כדי שהגדלת הסיכון תשרת את המטרות בצורה הטובה ביותר יש לבחון את הצעד בהיבטים רבים החל מגודל התקציב וכלה בהתאמת הדירה החדשה לרצונות ולצרכים.  כמובן שיש לנהל מו"מ בצורה יעילה כדי להזדקק להלוואה מינימלית.

אני מציע ניסיון של מעל 20 שנים, ועסקאות רבות, כדי לעזור לך לקבל החלטות נכונות.  החלטות שיאפשרו לך לעשות את השיפור בדרך הנכונה, הבטוחה והטובה ביותר