שירותים נוספים לבעלי נכסים ולמשקיעים.


  1. כתיבת התנגדויות לתוכניות – אם בבעלותך נכס בו בוצע תכנון מחדש ע"י ועדת תכנון אתה עלול להפגע מירידת ערך או להיות מקופח בהשבחת הנכס.  כדי לעמוד על זכויותיך תהיה חייב להגיש התנגדות לתכנית.  לאורך השנים כתבתי והנחייתי כתיבתן של התנגדויות רבות.  אוכל לסייע גם לך בכך.           
  2. סיוע במו"מ – ניהול מו"מ הוא אומנות הדורשת ידע וניסיון.  שנים רבות של עיסוק בתחום הנדל"ן, ניסיון ארוך שנים כמנהל והסמכתי כמגשר הקנו לי ניסיון ו"כלים" המאפשרים ניהול מו"מ יעיל, להשגת תוצאות מיטביות.  אשמח להעמיד יכולות אילו לרשות לקוחותי, אם כיעוץ והכנה לקראת המו"מ ואם כמשתתף במו"מ, מתחילתו.  
  3. יעוץ וגישור בחלוקת נכסי עיזבון – בכדי לחסוך עלויות של מנהל עיזבון העשויות להגיע במקרה מכירה לכ-5% משווי העיזבון מומלץ ליורשים למצוא את הדרך לחלק את הרכוש ביניהם, מבלי למנות מנהל עיזבון.  נסיוני הרב בתחום הנדל"ן יחד עם הסמכתי כמגשר, ונסיוני בניהול מו"מ מכשירים אותי לסייע בתהליך,  לחסוך חיכוכים בתוך המשפחה ולחסוך כסף רב.  לתשומך לבך, במקרה של דירה ממוצעת עשוי החיסכון להסתכם ב-40-50 אלף ₪.        
  4. קשרים מקצועיים – לאורך שנים רבות יצרתי קשרים והכרויות עם עורכי דין, רואי חשבון, מומחי מיסוי ובעלי מקצוע אחרים בתחום הנדל"ן.  קשרים אילו עומדים לרשות לקוחותי ללא תשלום.           

 

יעוץ אישי בנדל"ן